KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12316300
nr 1231 6300
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Oljemålning, "Sommarlandskap", Signerad. Olja på pannå, 48x37
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2019
kl 19:46:49
22/1 11:49:21